Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 26 Feb 2019

Economist/Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii economice, în domeniul financiar-contabil
  • Cunoştiinţe operare MS Ofiice (Word, Excel, Power Point)
  • Cunoaşterea legislaţiei financiar contabile şi fiscale
  • Cunoaştere operare în programul SAGA C – constituie avantaj
  • Experienţã de operare în soft de contabilitate - constituie avantaj
  • Abilitãţi de planificare şi organizare a activitãţii
  • Atenţie sporitã la detalii şi respectare termene
  • Analizã şi sintezã.

Descrierea jobului

  • Preluarea şi procesarea documentelor primite de la furnizori/colaboratori
  • Intocmire şi depunere declaraţii fiscale
  • Inregistrarea documentelor contabile în programul de contabilitate
  • Inregistrarea zilnicã a operaţiunilor în registre/ jurnale
  • Participarea la închiderea de lunã, întocmirea de rapoarte, întocmirea balanţei de verificãri şi a bilanţului
  • Orice activitate conexã departamentului contabil.
Beneficii
  • Pachet salarial motivant
  • Un mediu de lucru plãcut şi dinamic, într-o companie în plinã expansiune
  • Contract de muncã pe perioadã nedeterminatã.

Firma a fost inființată in anul 2016 , fiind persoana juridică cu răspundere limitată, având ca domeniu principal de activitate Activități de inginerie şi consultanță tehnică legate de acestea. In anul 2018 reușeşte să obțină certificările ISO 9001; ISO 14001.

Compania Arhi Build Expert SRL este intr-un proces de dezvoltare , fiind activă pe piața de recrutări de personal calificat şi necalificat.

Expirat
Economist/Contabil  -  ARHI BUILD EXPERT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles