Economist - contabil (Salariu atractiv 1000-1200 euro)

SERCRIS FISCAL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Cunoscator program SAGA,
  • Experienta in inchideri lunare /trimestriale;
  • Experienta minima 5 ani;

Descrierea jobului

Job full time in mediu placut si linistit, la vila cu gradina in zona Vatra Luminoasa( Mega Mall- Arena Nationala).

Postul implica :
  • Inregistrarea documentelor primare, justificative, in evidenta contabila a clientilor, pe domenii diferite de activitate ( productie, servicii, achizitii/ livrari intracomunitare, import, export, comert online, cu amanuntul prin magazine, constructii, monede virtuale, etc)
  • Intocmire declaratii, OP-uri, analiza balantei sintetice precum sicea a furnizorilor si clientilor, reevaluari, Situatii financiare semestriale si anuale, Bilanturi de lichidare

Softul folosit este SAGA.

Beneficii :

- Salariu atractiv, 1000-1200 euro;
- Program 8 h Luni-Joi, Vineri -14.00
- Program de lucru 8 ore ( +1/2 ora pt pauza de masa).
- CO pe timp de vara si in decembrie (tinand cont de perioadele de inchidere).
- Nu este stres, nu se lucreaza peste program, cu respect si ajutor intre colegi!

Descrierea companiei

FIRMA DE CONTABILITATE, EXPERTIZA SI CONSULTANTA FISCALA.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.