de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

ECONOMIST - CONSULTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de profil (economice) absolvite;
- Cunoştinte foarte bune de Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, etc.)
- Persoană ordonată şi responsabilă, având o gândire analitică;
- Abilitatea de a lucra cu termene limită;
- Putere de decizie şi asumarea responsabilităţilor;
- Persoană cu simţ practic de rezolvare al problemelor, promptă.

Descrierea jobului

Descriere job:
- presupune deplasari la sediul clientilor / cautam persoane carora le place sa calatoreasca, dispuse la deplasari in tara
- mediu de lucru dinamic, cu provocari multiple
- posibilitate reala de crestere in cadrul companiei

Responsabilitati (pentru care se va asigura instruirea necesara) :
- conduce evaluari organizationale,
- proiecteaza sisteme si proceduri,
- realizeaza studii privind eficientizarea muncii,
- masoara performantele organizatiei, si pregateste manuale si proceduri pentru a asista managementul organizatiei sa conduca activitatea eficient si efectiv.

Beneficii:
- masina de serviciu
- telefon mobil
- laptop
- bonusuri

Suntem un grup de firme cu o activitate de 17 ani in consultanta in management, organizam cursuri de formare profesionala autorizate ANC, seminarii, coaching, business training, cursuri de comunicare si dezvoltare personala.

Expirat
ECONOMIST - CONSULTANT  -  LIFE SKILLS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles