Publicat 08 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Economist Casierie Galati

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei facultati economice (Contabilitate ar fi un avantaj);
Cunoasterea limbii engleze mediu constituie un avantaj;
Cunostinte avansate de MS Office (Excel-ul constituie un avantaj);
Initiativa, implicare in luarea si aplicarea deciziilor, asumarea responsabilitatii;
Abilitati de organizare, comunicare si orientare catre solutii;
Capacitate ridicata de analiza si sinteza;
Rezistenta la stres;

Descrierea jobului

Asigura introducerea zilnica in softul de casierie a operatiunilor de incasari si plati si valideaza datele existente;
Verificarea zilnica a operatiunilor din registrul de casa;
Verifica concordanta dintre situatia scriptica si faptica privind toate modalitatile de incasare;
Inregistreaza facturile de vanzare marfa emise de filiala si achitate prin virament bancar;
Verifica si inregistreaza in sistem deconturile aferente avansurilor spre decontare acordate in baza documentelor
justificative primite;
Participa la activitatile de audit intern/extern, controale diverse autoritati si intocmeste rapoartele solicitate ;
Asigura arhivarea lunara a documentatiei gestionate;
Indeplineste orice alte sarcini si responsabilitati stabilite de catre superiorul ierarhic.

Expirat
Economist Casierie Galati  -  Den Breejen Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles