Economist/a

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana cu studii superioare in domeniu finalizate si experienta de lucru in domeniu financiar contabil

Experienta in constructii sau imobiliare constituie avantaj

Descrierea jobului

Evidenta contabila completa: gestiune, salarii, balanta, bilant si, analiza economico financiara a firmei
Inregistreaza in gestiune facurile de materiale, opereaza in contabilitate (Petrescu) extrase banca, facturi, declaratii , balanta, bilant, salarii, revisal
Depune documentele necesare aprobarii unui credit la banca
Relationeaza si cu alte institutii cum ar fi Anaf , Itm

Descrierea companiei

Societate comerciala cu sediul in Craiova
Publicat 27 iun. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos