Publicat 02 Oct 2019 | Reactualizat 09 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

Economist în Cluj-Napoca

2 posturi

Candidatul ideal

Ce trebuie să ai:
- studii medii sau superioare profil economic;
- experienţă relevantă în domeniu;
- abilităţi de comunicare excelente;
- cunoştinţe foarte bune de operare în Excel;
- disponibilitate la program prelungit;
- cunoştinţele de limba engleză constituie avantaj.

Ce fel de persoană căutăm:
- comunicativă
- cu răbdare sporită
- ordonată
- cu spirit de echipă
- dornică să înveţe

Descrierea jobului

Ce vei face:
- contabilizare documente financiare specifice activităţii pe relaţia cu furnizorii societăţii;
- pregătirea plăţilor către furnizorii gestionaţi;
- punctaje periodice cu furnizorii gestionaţi;
- întocmire şi verificare solduri conturi contabile gestionate;
- inventarierea anuală a soldurilor conturilor gestionate (întocmire, transmitere, verificare extrase de cont);
- activitate de suport pentru colegi pe activităţi specifice gestionate;
- întocmire de rapoarte conform solicitărilor superiorilor.

Ce oferim:
- Training şi formare profesională inițială și continuă;
- Un salariu corect și competitiv în cadrul unei companii de travel cu experiență de peste 26 de ani;
- Mediu de lucru competitiv, bine organizat, bazat de proceduri de lucru transparente;
- Condiții tehnice competitive, structură IT și echipamente moderne;
- Salariu progresiv pe măsură ce avansezi, în funcție de performanțe și evaluare, obținut în condiții transparente;
- Tichete de masă;
- Reduceri la vacanțele personale și posibilitatea de plată în rate a acestora;
- Apartenență la o companie care promovează principiile și valorile sănătoase, care se implică activ, atât la nivel de companie, cât și prin angajați, în acțiuni de susținere a comunității;
- Un loc de muncă sigur, într-o companie de încredere și cu vechime în piață, auditată de experți externi, cu indicatori financiari buni.

AGENTIE DE TURISM SI TRAVEL Sediul central: Cluj Napoca Reteaua EXIMTUR este formata din 27 de agentii de calatorie, 18 agentii proprii si 9 agentii francizate in orasele: Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad, Baia-Mare, Suceava, Constanta, Tirgu Mures, Satu Mare, Iasi, Medias, Alba Iulia, Braila, Hunedoara, Botosani si Resita Acreditari: IATA, licenta turism tur-operator nr 1191, TUI Societatea este membru ANAT si detine certificarea sistemului propriu de management al calitatii in conformitate cu standardul ISO 9001:2000.

Economist în Cluj-Napoca  -  EXIMTUR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles