Echipa pentru montarea halelor metalice in Germania

Gold Script S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Lucrul în echipă
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

Avem nevoie de o echipă formată din 5-6 oameni pentru asamblarea halelor metalice în Olanda, Germania, Belgia și Austria.
  • Oferim toate sculele, uneltele și utilajele necesare
  • Cazarea, mâncarea și transportul sunt asigurate
  • Training de o săptămână inclus
  • Program de lucru 8 ore / zi
  • Posibilitatea de a lucra și sâmbăta
  • 20 euro / oră
  • Colaborare doar cu SRL

Gold Script S.R.L. este o societate cu sediul în Brașov, ce se ocupă cu prestarea serviciilor în domeniul IT / Inginerie, având o strânsă colaborare cu parteneri din Olanda.
Tel: +40739361424
Email: goldscriptsrl@gmail.com
Publicat 26 Sept. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.