DULGHERI, COFRATORI, ZIDARI, MUNCITORI NECALIFICATI - AUSTRIA 1300 - 2000 EUR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1300 - 2000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim personal calificat, sau necalificat, cu dorinta de munca, serios, punctual, deschis la lucrul in echipa.

Descrierea jobului

Angajam dulgheri,cofratori,zidari,fierari betonisti si muncitori necalificati pentru locuri de munca in Austria cu contract de munca pe perioada nedeterminata.
Limba germana si experienta la locul de munca constituie un avantaj.

Relatii la telefon: 0748545212

Compania noastra este una dinamica, ce asigura solutii complete pentru o gama larga de activitati in domeniul constructiilor . Calitatea serviciilor noastre ne-au ajutat sa obtinem o buna colaborare cu firme mari din Austria, avand ca principal obiectiv satisfacerea totala a cerintelor clientilor nostri.
Publicat 30 Iun. 2022 Reactualizat 28 Iul. 2022 Expiră 30 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos