Publicat 14 Oct 2019 | Expiră 14 Nov 2019

Dulgheri cofraje Olanda

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie olandeza, angajam urgent DULGHERI COFRAJE!
Speram ca aveti minim 2 ani experienta in acest domeniu. De asemenea, este de dorit sa detineti permis auto si sa vorbiti bine limba engleza (daca sunteti o echipa de 2 dulgheri, atunci este suficient ca unul dintre dumneavoastra sa detina permis si celalalt sa vorbeasca engleza).

Descrierea jobului

Noi va oferim:
- munca pe termen LUNG intr-o echipa de 100 de romani inimosi
- contract direct cu companie olandeza
- un salariu net de minim 475 euro pe saptamana (cu plata la saptamana)
- cazare la casa sau apartament, in camere de 2 persoane (cazarile sunt dotate inclusiv cu WI-FI si masina de spalat)
- masina si combustibil pentru a va deplasa la munca
- stabilitate, seriozitate
Sunteti interesat? Asteptam cu interes candidatura dvs!
Va multumim!

Suntem o companie olandeza care activeaza de ani buni pe piata recrutarii de personal in domeniul constructiilor. Avem peste 25 de clienti cu proiecte de constructie / renovare. In momentul de fata, avem un personal de 100 de romani si 100 de polonezi. Activitatea noastra se intemeiaza pe integritate si respect. Suntem interesati in colaborari de lunga durata si tintim sa construim o atmosfera de transparenta si incredere.

Expirat

Dulgheri cofraje Olanda  -  JJM Personeel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles