DULGHERI COFRAJE METALICE , FRANTA!

LINDA SELECTION SRL - 100 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1800 - 3000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte :
  • Experienta/ Autonomie / Permis auto categoria B / Cunostinte de limba franceza.
Căutăm profesioniști pentru misiuni de lungă durată .
Seriozitate si dorinta de munca !

Descrierea jobului

Suntem in cautare de meseriasi dar nu numai, dorinta de a invata este cea mai importanta!

Se lucreaza doar cu forme legale!
Nu percepem niciun comision!

Beneficii:
  • Pachetul salarial cuprins intre 1800 – 2500 e net /luna ;
  • Cazarea este asigurata GRATUIT, cu toate utilitatile incluse ;
  • Transportul local asigurata GRATUIT;
  • Suport telefonic zi de zi;
  • Contract de munca pe Franta, cu toate beneficiile conform legislatie in vigoare.

Descrierea companiei

Agentie recrutare

Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022