Publicat 17 Apr 2018 | Reactualizat 17 Mai 2018 | Expiră 18 Mai 2018

Dulgher (puncte de lucru din Germania)

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam dulgheri cu experienta, in constructii de acoperisuri si fatade, pentru santiere pe teritoriul Germaniei. Organizam echipe de 4 persoane, din care cel putin o persoana detine autoturism in vederea deplasarii in Germania.
Transportul si cazarea garantate.

Persoana potrivita pentru noi:
- dispus si apt sa lucreze la inaltime (utilizand schele, nacele, lifturi s.a. )
- capacitate de a lucra in echipa,
- responsabil, comunicativ, sociabil,
- experienta min 5 ani in domeniu este obligatorie
- sa detina scule mici, de mana

Reprezinta un avantaj, NU este un criteriu eliminatoriu:
- diploma in domeniu,
- permis + auto
- cunoasterea lb germana
- experienta pe santiere in Germania.
Nu percepem comisioane!

Descrierea jobului

Constructii de acoperisuri si fatade, pentru santiere pe teritoriul Germaniei.

BPG este un grup multinational de firme specializate pe consultanta si management, cu puncte de lucru in Romania, Germania si China. Oferim suport meseriasilor cu spirit intreprinzator, dornici de a lucra in strainatate. Totodata, oferim solutii avantajoase din punct de vedere financiar, concepute special pentru a fluidiza procesul de lucru. Portofoliul de lucrari si experienta acumulata de-a lungul anilor va vor facilita un serviciu bine gandit si adaptat necesitatilor dumneavoastra!

Expirat

Dulgher (puncte de lucru din Germania)  -  Brasov Professional Group