Dulgher - Montator tigla metalica

Bilka Steel - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, indemanare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Confectionarea expozoarelor de prezentare pentru tigla metalica si sisteme pluviale
  • Pregatirea materialelor necesare si asamblarea acestora
  • Montarea expozoarelor la sediile clientilor

Cerinte:
  • Disponibilitate la deplasari si program prelungit

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala

BILKA este o companie 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, sistem pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale.
In cei 15 ani de activitate, BILKA a devenit un important angajator pe piata muncii din Brasov, dezvoltandu-si numarul de angajati constant. Daca in anul infiintarii, 2007, compania inregistra 2 angajati, in prezent numarul acestora a ajuns la peste 500 si este in continua crestere.

Ca lider de piata, pozitie pe care compania o ocupa inca din anul 2012, BILKA investeste continuu in expansiune si imbunatatirea serviciilor si produselor, bazandu-se pe tehnologii de ultima ora, dar si pe angajati bine pregatiti.
Strategia si valorile dupa care BILKA se ghideaza implica dezvoltarea portofoliului de produse, dar si a personalului, pentru ca impreuna sa conduca spre o evolutie de succes.
Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 30 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos