Dulgher/Cofrajor

Tipul job-ului
Salariu 2680 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Alege sa lucrezi in Olanda pe postul dе DULGHER/COFRAJOR si primesti Bonus pentru start de 400Eur!

Contract Olandez!

Se lucreaza la cladiri industriale, civile, drumuri, autostrada, metro etc.
Se pleaca in echipe dе 2 persoane
1 trebuie sa vorbeasca engleza sau germana, 1 fara

Descrierea jobului

Salariu : 2680 Euro/net/luna
cazаre: plаtita de angajаtor
trаnsport Romаniа - Olanda platit de catrе cаndidati
Contract direct cu angajatorul din Olanda!
25 zile de concediu

Transportul se face individual de catre candidati de preferat cu masina personala
Exista posibilitatea sa inchiriati si masina ( 40 de euro/saptamana/candidat)

Cel putin o persoana din echipa de 2 trebuie sa vorbeasca engleza sau germana!

Trebuie sa luati cu dumneavoastra echipament de protectie si cateva scule si unelte ( doar consumabile)
Angajatorul va ofera sprijin in obtinerea certificatului VCA!

NU SE PERCEPE COMISION!

După sosirea angajaților în Olanda/Germania următorul pas este obținerea certificatului VCA
VCA este un curs de protecția mucii care va fi valabil 10 ani. Angajații care dețin această licență / certificat pot lucra oriunde în Europa pe diferite proiecte mari. Certificatul VCA este GRATUIT.
Contribuția socială va fi plătită conform legii fiecărei țări. De exemplu, dacă angajatul va lucre în Țările de Jos, atunci contribuția socială va fi plătită în Țările de Jos. Dacă va fi Germania, atunci contribuția socială va fi plătită în Germania

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we placed more then 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel and catering and distribution & logistics.

Our web is www.dkrs.sk. You can also follow us on facebook: DK Recruitment Services

Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos