DRAUGHT TECHNICIAN - Satu Mare

Ursus Breweries - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Cunostinte teoretice si practice frigotehnice, electromecanice
  • Experienta anterioara in domeniu (constituie avantaj)
  • Bune abilitati dе comunicare si dе negociere
  • Studiile medii tehnice
  • Permis dе conducere (cat. B)
  • Spirit dе echipa

Descrierea jobului

  • Instalarea dozatoarelor;
  • Intretinerea dozatoarelor si a vitrinelor frigorifice;
  • Servicii de intretinere si reparatii acordate clientilor;
  • Aprovizionare cu piesе de schimb si materiale;
  • Actualizarea bazei de date a activelor companiei (dozatoare, vitrine frigorifice);
  • Participarea la implementarea activitatilor specifice de marketing (festivaluri, targuri, etc).

Descrierea companiei

Asahi CE & Europe Services s.r.o.

Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021