Documentarist/functionar administrativ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare
- Cunostinte de limba engleza vorbit si scris
- Cunoastine de operare PC
- Studii superioare finalizate/ in curs de finalizare
- Permis categoria B
- Planificarea si organizarea responsabilitatilor
- Abilitati organizationale
- Punctualitate
- Atentie la detalii
- Capacitatea de a gestiona situatii de stres

Descrierea jobului

- Activitati de protocol
- Activitati specifice secretariat
- Preluare apeluri telefonice nationale si internationale
- Primirea si pregatirea corespondentei
- Asistarea avocatilor in diferite activitati administrative
- Asigurarea necesarului de papetarie

Societatea civila de avocati Magda Volonciu si Asociatii ofera servicii unor importante companii multinationale, institutii si asociatii patronale, fiind recunoscuta drept cea mai buna societate de avocatura specializata in dreptul muncii si relatii industriale din Romania. Societatea face parte din asociatia internationala a firmelor de avocatura specializate in legislatia muncii- L&E Global, bucurandu-se de o excelenta reputatie, nu doar pe piata interna, cat si pe piata internationala.
Publicat 24 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos