Document Management Consultant-SharePoint,ELO,DMS, ERP etc

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 12000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul solutiilor de Document Management
Experinta pe suport tehnic / implementari
Experienta pe orice solutie de tip ERP
Experienta pe orice solutie de tip DMS
Problem solver
Determinat(a)
Atent(a) la detalii
Organizat(a)

Descrierea jobului

Suport Tehnic
Receptia tichetelor de la clienti
Alocarea catre echipa tehnica
Follow up
Comunicare cu clientul si echipa tehnica

Number One Product pe piata de DMS Solution produse romanesti - www.documenta-dms.com
www.documenta.ro
Documenta_-_sharing_expertise_2021 r8.pdf (https://documenta-dms.com/s?t=AEA1298A8C93AFDCE335335233DC8CD5)

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos