Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

DOCTOR DERMATOLOG / INJECTARI / LASER / ASISTENTA MEDICALA

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanar/a profesionist/a cu atitudine pozitiva
Experienta cel putin un an in domeniul relevant al tratamentelor non-invazive
Experienta in tratamente Laser
Motivat si concentrat
Atentie la detalii
Abilitati excelente de comunicare si servicii orientate spre client
Abilitati de vanzare
Simt estetic dezvoltat

Descrierea jobului

Tratamente laser
Injectari minim invazive
Tratamente dermatologice
Training de specialitate pentru toate echipamentele din cadrul firmei
Mediu de lucru placut

Centru ultramodern de remodelare corporala, recuperare medicala si estetica medicala, cu servicii de top și profesioniști în fiecare domeniu.
Cu peste 5 ani de zile in domeniul frumusetii, dar si al sanatatii, Fit4You a ajuns rapid in topul clinicilor din Romania. Oferim servicii complete de remodelare coporala, fiind foarte cunoscuti pentru rezultatele noastre in indepartarea celulitei, slabire si tonifiere rapida. Clientii nostri pot avea parte, de asemenea, si de servicii profesioniste de cosmetica si estetica faciala, dar si de programe de specialitate pentru recuperare medicala.

Expirat
DOCTOR DERMATOLOG / INJECTARI / LASER / ASISTENTA MEDICALA  -  FIT4YOU AESTHETICS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles