Docher, Conducator Utilaj

CHIMPEX
10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este:

- motivat să dezvolte o carieră pe termen lung în organizație;
- responsabil;
- disciplinat și îndemânatic;
- dornic să facă parte dintr-o echipă.

Descrierea jobului

Docher

Scopul postului: Manipularea, încărcarea, descărcarea mărfii în condiții de siguranță.

Cerințe minime:
- 8 clase/ liceu
- calificare: mașinist la mașini pentru terasamente sau stivuitorist, autorizat ISCIR.

Conducător Utilaj

Scopul Postului: Exploatarea, menținerea utilajului și manipularea mărfii, în condiții de siguranță.

- 8 clase/liceu
- calificare: Mașinist la mașini pentru terasamente și Stivuitorist, cu autorizație ISCIR.

De ce Chimpex? Ştii câte beneficii oferim?

Pentru că:

Ne pasă de Sănătatea ta
+ Abonament servicii medicale pentru tine și familia ta

Ne pasă de Timpul tău liber
+ Extra zile de concediu, inclusiv de Ziua TA
+ Evenimente/ petreceri companie

Ne pasă de Situaţia ta Financiară
+ Prime sărbători
+ Primă de vacanţă
+ Tichete de masă
+ Asigurare de viaţă şi/sau accidente
+ Decontare transport
+ Premii acordate în urma implicării tale în cadrul Programelor Chimpex
+ Suport evenimente deosebite inclusiv naștere, deces.

Ne pasă de Dezvoltarea ta Profesională
+ Team building
+ Cursuri calificare profesională la locul de muncă
+ Cursuri de dezvoltare personală

Ne pasă de Viitorul şi Educaţia copiilor
+ Cursuri limba engleză pentru copiii dumneavoastră
+ Şcoala de vară în limba engleză
+ Tabere de vară/ iarnă
+ Rechizite şcolare

Persoanele interesate se pot prezenta la sediul societății, cu sediul în Incinta Port Constanța, Dana Nr. 54, la Departamentul Resurse Umane sau pot trimite CV ul la adresa: career@chimpex.ro.

SC CHIMPEX SA este unul dintre liderii de pe piața de profil din Constanța din 1971. Este unul dintre cei mai mari operatori portuari și are ca activitate principală încărcarea/descărcarea de nave, dar și depozitare și ambalare. Mărfurile stocate sunt în cea mai mare parte cereale, oleaginoase, șrot de soia, de floarea soarelui și de rapiță, îngrășăminte, zahăr, fosfat și apatită.

Este situat într-una dintre cele mai bune locații strategice din Portul Constanța cu acces facil pe cale rutieră, feroviară și maritimă.

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 7 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.