DISPECER

ARCESE TRANSPORT SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Dispecer - transport national

Descrierea jobului

- cunostinte limba engleza si /sau italiana prezinta avantaj
- cunostinte operare PC, Office, navigare internet
- deschidere si capacitate de a invata si utiliza aplicatii software de gestiune si sisteme de licitatii
- abilitati native de vanzare si negociere
- cunostinte privind geografia Europei
- dorinta si placere de a munci
- ambitie si dorinta de dezvoltare continua
- corectitudine, integritate, moralitate si etica
- perseverenta, initiativa si creativitate
- capacitatea si curajul de a lua decizii
- abilitati de coordonare si lucru in echipa
- echilibrul in a lucra intr-un mediu cu un nivel ridicat de stres
- abilitati avansate de organizare, prioritizare si management eficient al timpului
- calcul km si tarif pentru fiecare transport in parte
- calcul metraje si tonaj marfuri transportate
- coordonarea masinilor catre incarcare si descarcare, precum si stabilirea celor mai eficiente rute de transport
- coordonarea transporturilor contractate de la momentul preluarii marfurilor pana in momentul descarcarii si solutionarea tuturor problemelor aparute pe parcursul desfasurarii unui contract de transport
- monitorizare sofer si stabilire timpi de condus

ACTIVITATEA SE VA DESFASURA LA BIROURILE DIN LOCALITATEA APAHIDA ,JUD.CLUJ, PARC INDUSTRIAL NERVIA
Publicat 6 Dec. 2022 Expiră 5 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.