DISPECER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dispecer - transport international

Descrierea jobului

-cunostinte limba engleza obligatorie
-cunostinte limba italiana prezinta avantaj
- cunostinte operare PC, Office, navigare internet
- deschidere si capacitate de a invata si utiliza aplicatii software de gestiune si sisteme de licitatii
- abilitati native de vanzare si negociere
- cunostinte privind geografia Europei
- dorinta si placere de a munci
- ambitie si dorinta de dezvoltare continua
- corectitudine, integritate, moralitate si etica
- perseverenta, initiativa si creativitate
- capacitatea si curajul de a lua decizii
- abilitati de coordonare si lucru in echipa
- echilibrul in a lucra intr-un mediu cu un nivel ridicat de stres
- abilitati avansate de organizare, prioritizare si management eficient al timpului
- calcul km si tarif pentru fiecare transport in parte
- calcul metraje si tonaj marfuri transportate
- coordonarea masinilor catre incarcare si descarcare, precum si stabilirea celor mai eficiente rute de transport
- coordonarea transporturilor contractate de la momentul preluarii marfurilor pana in momentul descarcarii si solutionarea tuturor problemelor aparute pe parcursul desfasurarii unui contract de transport
- monitorizare sofer si stabilire timpi de condus

Descrierea companiei

ARCESE TRANSPORT SRL
ACTIVITATEA SE VA DESFASURA LA BIROURILE DIN LOCALITATEA APAHIDA ,JUD.CLUJ, PARC INDUSTRIAL NERVIA
Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos