Dispecer

Skiptrans - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana integra
- Isi organizeaza bine timpul si mediul de lucru
- Dispus sa invete
- Gandeste preventiv si cauta constant solutii de imbunatatire
- Rezistenta la stress;
- Cunostinte operare calculator, internet, Microsoft Office;
- Engleza – nivel avansat
- Cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj;
- Cunoasterea bursei de transport

Descrierea jobului

- analizeaza comenzile de transport primite de la clienti, verifica rutele de deplasare si confirma comenzile la clienti;
- urmareste si centralizeaza datele referitoare la situatia masinilor, status, pozitie, eventuale intarzieri la incarcare sau livrare;
- mentine contactul permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme tehnice, eventuale intarzieri, etc);
- mentine relatia permanent cu clientii de transport

Skiptrans SRL face parte din Jost Group - grup international de transport avand sediul in Luxemburg si Belgia, cu o vasta traditie in transportul de marfa inca din 1958. Compania noastra activeaza pe piata internationala a transporturilor de peste 10 ani, avand un numar aproximativ de 800 de angajati.

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos