Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Dispecer

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte

Minim studii liceale
Disponibilitate la program de lucru in weekend – se lucreaza 5 zile consecutive cu 2 libere
Disponibilitate la program de lucru in ture de 8 ore/zi
Atentie la detalii
Abilitati foarte bune de comunicare
Amabilitate, empatie si calm
Orientare spre lucrul in echipa
Operare PC - cunostine pachet Microsoft Office
Experienta nu este necesara, insa orice experienta in relatiile cu clientii este un plus

Descrierea jobului

foodpanda este serviciul de comenzi online de mancare cel mai mare și cu cea mai rapida dezvoltare in Romania, parte a Delivery Hero, cu prezență in peste 50 de tari din Europa, Asia, Orientul Mijlociu si Africa. Avem peste 3000 de angajati in intreaga lume si consideram ca ei reprezinta cea mai importanta parte a succesului nostru.

Responsabilitati

Urmarirea platformei online de alocare automata a comenzilor si intervenirea manuala in cazuri punctuale
Asistarea livratorilor pe parcursul activitatii zilnice
Transmiterea, monitorizarea si urmarirea finalizarii comenzilor
Raportarea periodica a activitatii catre managerul de departament
Introducerea datelor operationale in sistemul informatic
Rezolvarea eventualelor probleme ce pot aparea la livrarea comenzilor

Beneficii

Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
Mediu de lucru placut
Decont abonamente transport
Voucher zilnic de reducere pentru comenzile de mancare prin foodpanda
Contract pe perioada nedeterminata
Beneficiile financiare le vom discuta la interviu

foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 3000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

Expirat
Dispecer  -  FOODPANDA RO SRL