Publicat 14 Feb 2020 | Reactualizat 28 Feb 2020 | Expiră 15 Mar 2020

Dispecer transport

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

- Experienta obligatorie pe un post similar, minimum 6 luni;
- Limba engleza nivel mediu / avansat;
- Aptitudini de comunicare, planificare, negociere;
- Diploma Manager Transport - reprezinta un avantaj
- Portofoliul de clienti - reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Preluarea cererilor de oferte si a comenzilor de transport;
- Primirea si confirmarea comenzilor de transport;
- Organizarea transporturilor in conditii optime;
- Optimizarea costurilor de transport.

Salariul incepand de la 3500 - 8000 de lei in functie de experienta candidatului.
+ comision intre 3%-10% din intermedieri de transport efectuate

Medical Vision Optix Grup este o companie care se ocupa cu transportul de marfuri intern si international, cat si cu intermedierea operatiunilor de transport rutier. Avem experienta de 13 ani in transporturi si o flota de 30 de Mercedes Sprinter de 7 ewp.

Fiind si casa de expeditii, compania noastra cauta intotdeaua solutii complete de expeditii internationale pentru colaboratori.

Dispecer transport  -  Medical Vision Optix Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles