de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Dispecer transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- Aptitudini de organizare si rezolvarea problemelor;
- Aptitudini de comunicare, planificare si negociere;
​- Cunoasterea limbii engleza, germana si/sau franceza nivel mediu/ avansat;
​- Experienta pe o pozitie similara minim 1 an.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Responsabil de organizarea eficienta a activitatii de transport respectand cerintele companiei si cerintele legale;
- Planificarea eficienta a incarcarilor si descarcarilor;
- Responsabil de verificarea cursei de plecare si sosire conform normelor interne;
- Urmareste in timp real respectarea orelor de descarcare/incarcare si pozitia pe ruta;
- Asigura contactul permanent cu clientii;
- Coordoneaza si indruma soferii;

Beneficii:
-Pachet salarial atractiv;
-Posibilitatea de dezvoltare profesionala ;
-Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara.

Recrutam pentru clientul nostru firma de transport national si international, localizata in Sura Mica, jud. Sibiu.

Expirat
Dispecer transport  -  OHR Solution SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles