Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

DISPECER TRANSPORT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini de comunicare, planificare, negociere
Seriozitate, dinamism, meticulozitate
Permis de conducere
Experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului

Prospectarea oportunitatilor de transport, contactare clienti actuali, parteneri, potentiali clienti.
Planificare transporturi (curse, grupaj etc).
Pastrarea evidentei activitatii de transport
Verificarea activitatii soferilor
Primirea si confirmarea comenzilor de transport
Optimizarea costurilor de transport
Asigurarea calitatii serviciilor si marfurilor la destinatie

SC SVG TRANSPORTER SRL a fost înfiinţată în anul 2012 și are ca obiect de activitate prioritar, încă de la înfiinţare, transportul de marfă.
Compania noastră efectuează transport intern și internațional, de mărfuri, cu ajutorul mașinilor din parcul auto propriu.
Toate autovehiculele deţinute au echipament conform Normelor Europene de poluare Euro 5 si Euro 6 din directiva CEE.

Expirat
DISPECER TRANSPORT  -  SVG TRANSPORTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles