Dispecer transport rutier international de mărfuri

SC RavCar SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunoaste limba engleza (constituie avantaj cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala)
Are abilitati de a gestiona cu succes situatii de stres
Are abilitati excelente de comunicare si de munca in echipa
Are capacitate de auto organizare si gestionare de obiective multiple
Are cunostinte operare PC la nivel mediu

Descrierea jobului

Informeaza in mod curent beneficiarii de transport cu privire la situatia camioanelor
Cunoaste pozitia si programul camioanelor pe care le coordoneaza
Cunoaste situatia soferilor pe care ii coordoneaza
Preia si accepta comenzile de transport primite
Optimizeaza rutele si transmite soferilor cele mai bune trasee
Colaboreaza cu coordonatorul de transport
Identifica potentiali colaboratori

BENEFICII: Pachet salarial atractiv cu perspective de crestere ulterioara

Societate cu capital 100% romanesc infiintata in anul 2012, dispunem de o flota proprie formata din 22 camioane cu norme de poluare EURO 6. Oferim servicii de transport marfuri si intermedieri, in spatiul UE. Satisfactia clientului reprezinta principalul nostru obiectiv.

Obiectivele si calitatile noastre:

Satisfactia clientului. Seriozitate. Profesionalism. Preturi competitive. Flexibilitate. Calitatea exceptionala a transporturilor.

Publicat 21 oct. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos