Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Dispecer Transport National

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii / superioare
Experienta intr-o pozitie similara de minim un an
Spirit de echipa, dinamism , adaptabilitate
Disponibilitate de lucru in ture

Descrierea jobului

Planifica si organizeaza transportul de marfuri intern & distributie
Stabileste de fiecare data traseul ideal ce implica transportul rutier
Mentine relatia cu clientii
Monitorizeaza evolutia curselor si gestioneaza activitatea conducatorilor auto

Descrierea companiei

Full truck loads (FTL)

Mega Trailer Operation (Domestic si EU Transport) Non / Palletized (LTL) (Domestic si EU Transport) Temperatura Controlata & Temperatura Ambientala (Domestic si EU Transport) Supply Chain Services, Transport si Logistica, Delivery Services, General Cargo, Food/Feed FMCG

Website

Industry Logistics and Supply Chain

Expirat
Dispecer Transport National  -  Step One Spedition

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles