Publicat 06 Dec 2017 | Expiră 06 Ian 2018

Dispecer Transport International

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoscator al AETR si Limba engleza scris vorbit minim Nivel mediu

Descrierea jobului

Planifica, comunica, indruma soferii !

DISPO FLEET LKW este o tanara companie de dispecerat, care a luat nastere datorita cererii din ce in ce mai mari pentru acest tip de serviciu.

Activitatea acestei companii se axeaza in principal, pe oferirea de sevicii de consultanta si dispecerat pentru tractionisti, cu un standard ridicat de calitate si la preturi care sa permita transportatorilor sa isi dezvolte afacerea in acest domeniu.

Expirat
Dispecer Transport International  -  DISPO FLEET LKW SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles