Dispecer transport international

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • ​Persoana dornica sa invete, disponibila.
  • Cunoasterea limbii germane la nivel avansat.
  • Cunoasterea limbii engleze sau maghiare poate fi un avantaj.
  • Cunostine PC.
  • Seriozitate.

Descrierea jobului

  • Monitorizarea masinilor din flota ( 5 ansambluri prelata 40 T ).
  • Mentinerea relatiei cu clientii/transportatorii ( transmiterea, monitorizarea si finalizarea comenzilor ).
  • Transmiterea informatiilor catre conducatorii auto.
  • Mentinerea legaturii cu conducatorii auto.
Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 3000-4000 ron.
  • Prime de sfarsit de an.
  • Posibilitate decontare transport.

S.C Transtisatop S.R.L este o afacere de familie care are un numar de 10 angajati si este formata din 5 ansambluri cap tractor plus semi-remorci tip prelata de 40 T. Activitatea noastra se desfasoara atat pe teritoriul Romaniei cat si prin Europa ( Ungaria, Austria, Germania, Belgia, Olanda etc. ). Este o companie infiintata de tatal meu, iar eu fac tot posibilul sa duc mai departe afacerea familiei. Te asteptam cu drag in echipa noastra:)
Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 22 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos