Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 08 Feb 2021 | Expiră 11 Feb 2021

Dispecer transport international

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :
- Vorbitor de limba engleza nivel conversational, limba germana si italiana constituie un avantaj
- Cunoştinţe Microsoft Office
- Experienţă în domeniul transporturilor sau logistica
- Bune abilităţi de comunicare, organizare şi lucru în echipă
- Dispus sa lucreze intr-o atmosfera dinamica si sa invete sa gestioneze lucruri noi
- Rezistenta la stres si situatii care necesita decizii imediate
- Dispus sa lucreze in schimburi

Descrierea jobului

Îţi oferim:
- mediu de lucru profesionist in domeniul logisticii alături de o echipa tanara si motivata
- dezvoltare continuă prin organizarea de training-uri in tara si strainatate
- posibilitate de promovare si dezvoltare in cadrul companiei
- decontare cheltuieli transport
- tichete de masă
- salariu atractiv

IN tIME Express Logistik GmbH are sediul central in Hanovra/Germania, dispune de 15 filiale proprii in Germania, respectiv cate o filiala in Romania (IN tIME DIREKT-KURIERE), Cehia, Suedia, Polonia si Ungaria, precum si de o retea de parteneri colaboratori in aproape toate tarile Europei. Toate filialele se afla intr-o permanenta conexiune in toata Europa, asigurand astfel full service pentru clientii nostri. Pentru mai multe detalii despre noi, va rugam sa accesati site-ul nostru oficial: www.intime.de .

Expirat
Dispecer transport international  -  IN TIME DIREKT-KURIERE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles