Dispecer transport international de marfuri

Candidatul Ideal

- Studii superioare
- Cunoasterea limbii engleze scris si vorbit, limba germana si/sau franceza - reprezinta un avantaj
- Buna capacitate de comunicare, relationare, auto - organizare
- Flexibilitate
- Cunoasterea si buna aplicare a regulamentului privind timpii de condus (reg 561)
- Gandire analitica, atentie la detalii si dorinta de implicare si dezvoltare personala

Descrierea jobului

Activitatile tale in cadrul echipei noastre ar fi urmatoarele:
- Organizarea , planificarea si organizarea transporturilor pe plan intern si international
- Preluarea si urmarirea executarii comenzilor de transport
- Dezvoltarea casei de expeditii
- Organizarea si arhivarea CMR - urilor de transport
- Office management
- Mentinerea relatiei cu clientii si partenerii companiei
- Supravegherea , coordonarea, mentinerea legaturii permanente cu conducatorii auto
- Spravegherea parcului auto

Ce iti oferim:
- Salariu atractiv plus bonuri de masa
- Laptop si telefon de serviciu
- Dezvoltarea personala prin participarea la training-uri si team building

TBT Logistic International SRL, partenerul dumneavoastra pentru transportul intre Vestul si Estul Europei. Pe tot parcursul anilor de activitate am acumulat experienta in servicii de logistica intre vestul si estul Europei, asadar suntem partenerul ideal pentru transportul național și internațional de bunuri condiționate, cum ar fi medicamente, fructe, legume și flori, precum și bunuri non-condiționate și de transport ADR.

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos