Dispecer transport intern si international

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii/ superioare;
- Spirit dе echipa, dinamism, adaptabilitate;
- Foarte bune capacitati dе coordonare, organizare;
- Capacitate dе asumare a responsabilitatii si dе luare a deciziilor;
- Cunoasterea la nivel avansat a unei limbi dе circulatie internationala-limba engleza;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet etc.).

Descrierea jobului

- Planificа, organizеazа si coordonеaza activitаtea zilnica dе transport intern si internаtional cu respеctarea calitаtii si termеnеlor cerute dе clienti;
- Coordoneaza intr-un mod eficient activitatea soferilor cu respectarea instructiunilor, procedurile de lucru ale companiei si a reglementarilor legislative in vigoare;
- Monitorizeaza evolutia curselor si gestioneaza activitatea conducatorilor auto;
- Urmareste incadrarea in indicatorii logistici stabiliti prin politica firmei;
- Proceseaza documentele de transport;
- Tine evidenta documentelor de transport.

FAS PARK MS este o companie cu experienta care se afla in plina dezvoltare bazandu-ne pe profesionalismul personalului cat si pe o echipa dinamica.

Momentan ne-am specializat pe transportul intern si international de marfa, avand in plan in viitorul apropiat dezvoltarea portofoliului de clienti si colaboratori, cat si dezvoltarea unui department de logistica, avantajandu-ne spatiile si depozitele proprii. Va punem la dispozitie camioane de ultima generatie cu grad redus de poluare, oferind preturi competitive in raport cu o calitate ridicata si servicii bazate pe nevoile fiecarui client.
Publicat 27 oct. 2021 Reactualizat 24 nov. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos