Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Dispecer transport intern si international

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, prezenta agreabila, abilitati de comunicare, studii superioare incepute/ finalizate, experienta in domeniu constituie avantaj, cunoscutor scris si vorbit lb.engleza (franceza/ germana/italiana constituie avantaj).

Descrierea jobului

Descriere post:

1) Verifica permanent locatia Autocamioanelor din flota societatii;

2) Mentine contactul permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme tehnice, eventuale intarzieri, etc);

3) Interactioneaza cu clientul la nivel de pozitionare.

Cerinte:

Studii superioare incepute/ finalizate, cunoscator scris si vorbit engleza (optional germana, italiana, franceza),cunostinte IT, cunostinte geografie, abilitati de comunicare, persoana dinamica, spirit de echipa.
Experienta pe relatia Romania - Turcia, constituie un avantaj.

Se ofera:

- Pachet salarial atractiv,
- Program de lucru flexibil,
- Mediu de lucru dinamic,
- Posibilitate de dezvoltare peronala si promovare.

Societate comerciala cu capital integral privat romanesc care-si desfasoara activitatea pe raza Municipiul Pitesti, cu un parc auto de 150 camioane si cu perspective solide de dezvoltare.

Expirat
Dispecer transport intern si international  -  ELITON TRANS SRL