Dispecer transport / Expeditor / Operator calculator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerintele postului:

-capacitate foarte buna de comunicare
-capacitate de lucru in echipa
-experienta in domeniu
-cunostinte de limba engleza ( scris si vorbit ).
-capacitate de a lucra sub presiune si a de a lua decizii rapid
-initiativa si orientare spre rezolvarea operativa a problemelor
-atentie la detalii
-cunostinte de operare PC ( Microsoft Office - word si excel, intenet, etc )

Descrierea jobului

Responsabilitati :

-responsаbil dе orgаnizаrеа eficiеntа а аctivitаtii dе trаnsport rеspеctаnd regulamentul compаniei si lеgislatia in vigoare
comunicarea activa cu clientii si soferii
-coordonarea si urmarirea desfasurarii cerintei de transport primite de la client
-preluarea comenzilor de la client si alocarea pe vehiculele din flota proprie

Societate comerciala avand ca domeniu principal de activitate ''Transportul rutier de marfuri'', cu o bogata experienta in domeniul transportului intern si international. Infiintata in anul 1995.
Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos