Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Dispecer / Traffic Controller

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii finalizate – Medii sau superioare
- Reprezinta avantaj experienta directa ca dispecer pentru sprintere de 3,5 tone.
- Bune cunostinte de limba engleza sau a unei limbi straine de larga circulatie
- Cunostinte operare PC
- Cunoasterea hartilor administrative si rutiere ale tarilor din Europa
- Atentie distributiva, seriozitate

Descrierea jobului

-PROGRAM: 22:00-8:00, 3 nopti pe sapt/ 4 nopti urmatorea dupa care se repeta
- Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de transport
- Pastreaza legatura cu soferii
- Coordoneaza soferii in vederea efectuarii curselor in cel mai scurt timp si cu buget redus
- Raspunde prompt cererilor primite din partea colaboratorilor
- Verifica buna efectuare a curselor
- Colectarea de la soferi a documentatiei necesare (CMR)

Icarus este expert în transportul expres. Cunoștințele și resursele noastre, combinate cu rețeaua noastră extinsă de furnizori de încredere, asigură un serviciu profesional și fiabil care vă livrează încărcătura oriunde – la timp și de fiecare dată.
Am lucrat fără încetare pentru a îndeplini toate cerințele de transport, și pentru a câștiga încrederea clienților la fiecare pas, făcând față cu succes provocărilor pe care alții le evită.
Indiferent de tipul încărcăturii, indiferent de necesități și de locul descărcării – Icarus garantează că aceasta ajunge repede și în siguranță.Icarus oferă o soluție – în interval de 15 minute
Mulți o afirmă, însă puțini sunt cei care o promit cu adevărat: oricare ar fi necesitățile dvs., Icarus nu vă va dezamăgi.

Expirat
Dispecer / Traffic Controller  -  ICARUS LOGISTICS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles