Publicat 14 Oct 2020 | Reactualizat 21 Oct 2020 | Expiră 04 Nov 2020

Dispecer si coordonator activitate service

1 post

Candidatul ideal

- Te pasioneaza domeniul tehnic?
- Ai studii dе profil tehnic / electrotehnica / electromecanica / electronic / electrica ?
- Cunosti limba engleza nivel mediu?
- Iti plac comunicarea si lucrul in echipa?
- Ti-ar placea sa consiliezi clientii si sa ii ajuti in solutionarea situatiilor aparute?
- Iti place sa inveti in permanenta lucruri noi?
- Ai permis auto categoria B?
- Vrei sa lucrezi si sa avansezi intr-o companie recunoscuta pe plan national in continua dezvoltare?

Daca ai raspuns hotarat cu “Da”, atunci vrem sa te intalnim!

Descrierea jobului

Responsаbilitati :

- Coordonarеа si orgаnizareа еchipelor de tehnicieni
- Gеstionareа comenzilor de servicе
- Intocmirea ofеrtelor tеhnicе dе piesе, inclusiv pеntru proiecte
- Operarea datelor in sistemul informatic
- Consiliere tehnica clienti

Beneficii :

-Trainning-uri de specialitate in tara si strainatate
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial motivant (bonus din realizari )
- Telefon
- Posibilitate de avansare
- Mediu de lucru prietenos
- Stabilitate

Maxigel este unul din principalii furnizori de echipamente alimentare si frigorifice din Romania. Compania noastra dispune de o infrastructura puternica, avand filiale si showroom-uri ce acopera intreg teritoriu Romaniei in Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Cluj, Constanta, Iasi, Sibiu, Timisoara, Craiova, Oradea si Pitesti. Maxigel ofera in permanenta servicii de consultanta, proiectare, finantare, livrare prin intermediul propriilor masini de transport, service si mentenanta echipamentelor furnizate la nivel national. Societatea noastra isi desfasoara activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde europene prin implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu ISO 9001 si ISO 14001, certificat international de Societatea Germana de Certificare a Sistemelor de Management DQS. Maxigel targheteaza segmentele premium si mediu ale pietei oferind echipamente ale celor mai importanti producatori din domeniu din Italia si Germania.

www.maxigel.ro

Dispecer si coordonator activitate service  -  MAXIGEL Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles