Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Dispecer securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Urgent Cargus angajeaza Dispecer Securitate in Magurele, Ilfov:

Candidatul ideal:

- Extrem de buna atentie la detalii;
- Cunostinte si abilitati de operare PC;
- Reactie rapida in concordanta cu responsabilitatile pozitiei;
- Capacitatea de luare de decizii imediate care sa duca la rezolvarea de potentiale incidente inainte ca acestea sa produca pagube;
- Comunicare buna si capacitate sustinuta de concentrare;
- Acuitate vizuala specifica.

Cunostintele si experinta ca si dispecer de securitate vor fi considerate un avantaj.
Experienta in industria de curierat, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- Investigarea incidentelor de Securitate utilizand camerele CCTV (nu monitorizare live);
- Intocmirea de rapoarte cu incidentele constatate;
- Luarea de masuri imediate care sa duca la eliminarea sau limitarea incidentelor descoperite.

Ce iti oferim?

- Salariu fix, tichete de masa
- Cont Bookster
- Masaj la birou
- Contract perioada nederminata
- Locatia noastra se afla in Magurele, Ilfov (15 miunte de Piata Unirii) - Transport asigurat.

Urgent Cargus este una dintre cele mai mari companii de pe piața de curierat intern din Romania, realizată in 2014 prin fuziunea a două dintre cele mai importante companii de curierat din Romania: Urgent Curier și Cargus International. Cu peste 25 ani experiență in piața de curierat romanească, Urgent Cargus deține și utilizează singura rețea națională de 133 centre și depozite, o flotă de peste 2600 vehicule și peste 3000 de angajați și colaboratori. Pentru a oferi cele mai bune servicii clienților clasici și din e-commerce, Urgent Cargus investește constant in modernizarea flotei și a echipamentelor, precum și in pregătirea profesională a oamenilor săi.

Privește spre viitor cu încredere și energie venind la noi in echipă!

Mai puternici impreună!

Pentru mai multe informații despre Urgent Cargus, vizitați www.urgentcargus.ro și pagina de Facebook Urgent Cargus SRL.

Expirat
Dispecer securitate  -  Urgent Cargus SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles