Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Dispecer Operational - Port Agigea, Constanta

CAR VELEDE S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a rezolva probleme în mod eficient.
  • Experiența într-o poziție similară reprezintă un avantaj.
  • Capacitatea de prelucrare a documentelor de transport, cunoștințe în această direcție.

Descrierea jobului

  • Planificarea și programarea rutelor de livrare în funcție de cerințele clienților și de eficiența operațională.
  • Monitorizarea și urmărirea vehiculelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀în timp real pentru a asigura respectarea programului de livrare.
  • Coordonarea comunicării între șoferi și echipa de conducere pentru a rezolva problemele operaționale și pentru a asigura o comunicare eficientă.
  • Întocmirea rapoartelor zilnice privind activitățile operaționale.
  • Identificarea și implementarea de îmbunătățiri ale proceselor operaționale pentru a crește eficiența și satisfacția clienților.
  • Prelucrarea și predarea documentelor vamale și de transport tuturor șoferilor.
  • Predarea documentelor caselor de expediții.

Beneficii:
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
  • decont transport, de la domiciliu la punctul de lucru,
  • prime la sărbătorile legale.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.