Dispecer monitorizare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Notiuni de operare PC (MS-Office, Outlook, Word si Excel);
- Studii medii sau superioare;
- Flexibilitate;
- Aptitudini de organizare si planificare;
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Cunostinte de operare a calculatorului (Office, Internet);
- Adaptabilitate, orientare catre client;
- Atenţie distributivă, organizat/a, atentie la detalii;
- Persoana responsabila, organizata, dinamica;

Descrierea jobului

- Monitorizează obiectivele conectate în dispecerat;
- Preia semnalele recepționate si acționează conform procedurilor interne de lucru;
- Verifica functionalitatea sistemului de monitorizare si functionalitatea echipamentelor monitorizate
- Coordonează echipajele mobile de intervenție și monitorizează poziția acestora în teren;
- Menține legătura telefonică și prin e-mail cu echipele de interventie si beneficiarii;
- Inregistreaza fisele de interventii al echipelor mobile în sistemul de operare și întocmește rapoarte specifice activității desfășurate.

Frigotehnics este o companie, care ofera solutii complete in domeniul instalatiilor frigorifice. Incepand de la proiectare pana la executie, service si mentenanta, specialistii nostri au experienta in situatii dintre cele mai diverse.
Succesul nostru depinde de oamenii nostri. Pe masura ce continuam sa crestem pe piata curenta dar si sa ne extindem pe noi piete, nevoia sa ne extindem si echipa cu oameni calificati este vitala.
La Frigotehnics suntem mandri sa oferim clientilor nostri servicii de calitate, asta inseamna ca ne dorim sa angajam oameni pregatiti care actioneaza responsabil si motivati sa isi impartaseasca abilitatile si cunostintele in echipe de lucru performante.

Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos