Dispecer - Facturare/Call center/Casierie Buzau

Fabrica de paine Trei Brutari 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce ar trebui sa ai, ca sa te alaturi echipei noastre:
- Minim studii medii;
- Excelente abilitati dе comunicare si prezentare, atentie distributiva;
- Persoana implicata, perseverenta, entuziasta, orientata catre rezultate;
- Temperament echilibrat, atentie la detalii, putere de concentrare;
- Cunostinte bune de operare PC (Excel, Word) ;
- Cunoasterea aplicatiei SAP sau experienta in activitatile dе call center/casierie/facturare constituie avantaje.

Descrierea jobului

Angajatii de pe acest post, vor derula atat activitati de call center (in prima parte a zilei) cat si activitate de facturare, iar activitatea de casierie, in situatiile in care vor inlocui un casier.
Activitati dе call centеr
- Asigurаrе intеrfatа dе cоmunicarе intre оrgаnizаtiе si clienti/pоtеntiali cliеnti;
- Prеluare аpеluri telefonicе si inregistrare cerinte clienti ;
- Operare si centralizare comenzi (produse finite, materiale necesare, transfer) in sistemul informatic
- Promovarea produselor societatii si derularea studiilor de piata;

Activitati de dispecerat-facturare
- Gestionarea, preluarea, operarea si facturarea comenzilor, a livrarilor si a altor servicii de operare facturare;
- Intocmire de dispozitii de livrare;
- Calcul si transmitere estimat si comenzi pentru produsele de panificatie.

Activitati de casierie - inlocuire titular in perioada de concedii:
- Gestioneaza preluarea de numerar pe baza de chitanta fiscala si monetar;
- Opereaza corectii, erori incasare, incasare chitante, stingere facturi;
- Opereaza incasarile efectuate cu numerar si emite registrul de casa zilnic.

Beneficii:
- Salariu competitiv: - salariul net in cadrul companiei a crescut cu 30%, in decursul anului curent
- Tichete de masa;
- Bonus de performanta;
- Decont transport;
- Alte beneficii

Programul de lucru:
- de luni pana vineri - in 2 schimburi si in zilele de sambata/duminca, cu acordarea tuturor zilelor libere din luna
Cand se va lucra la casierie, programul de lucru va fi de 12 ore cu 24 libere

Persoanele interesate pot trimite CV-ul prin e-mail, cu specificarea postului pt. care aplica (avem si alte posturi vacante si ne ajuta sa stim pentru ce post ati aplicat),
- echipa@treibrutari.ro pentru Buzau,
sau pot depune CV-ul la sediul fabricii Trei Brutari:
- Buzau, Soseaua Brailei Nr.15.
Persoane de contact:
Bacanu Andreea - tel. 0741.212.084 - Buzau

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Trei Brutari este o companie cu capital integral romanesc infiintata in anul 2010, care detine trei entitati de productie in domeniul industriei alimentare.
• Al doilea cel mai mare producator de paine proaspata si biscuiti din Romania
• 300+ angajati • 3 fabrici în Romania: Targoviste, Buzau si Iasi
• Printre brandurile cu notorietate din portofoliu se numara Boiereasca, cea mai vanduta paine la nivel national, Stela Franzela, dar și Grand Papa sau biscuitii Poieni, marca cu istorie de peste 50 ani in industria biscuitilor din Romania
• Suntem singurul producator local din categoria de paine ambalata care a adaugat eticheta NUTRI-SCORE pe toate ambalaje

De ce sa faci parte din echipa?
De peste 10 ani, la Trei Brutari se scriu povesti de succes. Povestile sunt scrise de intreaga echipa, oameni care se sprijina reciproc in momentele grele si stiu sa se si bucure impreuna de succesele obtinute.
Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 24 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.