Dispecer/Coordonator de transport

Ten-trans S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoană dinamică;
- Comunicativă;
- Bun negociator;
- Prioritizează sarcinile și le duce la bun sfârșit;
- Bune abilități de rezolvare a problemelor și în a lua decizii;
- Cunoaște și utilizează pachetului Microsoft Office: mediu;
- Posedă cunoştinţe avansate de limbă engleză (scris/vorbit).
-Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Organizarea şi coordonarea activitătii de intermediere în transporturile internaţionale de mărfuri;
- Coordonare autoutilitarelor şi a şoferilor;
- Monitorizarea tuturor proceselor operaţionale;
- Preluare comenzi transport şi gestionarea comenzilor existente;
- Gestionarea ofertelor de transport;
- Monitorizeaza evolutia curselor, activitatea soferilor si pozitionarea masinilor;
- Dezvoltarea şi consolidarea relaţiilor cu clienţii şi furnizorii;

Beneficii:
- Salariu in functie de performante
- Masina de servici
- Colectiv de muncă tânăr si dinamic
- Locatie birou zona centrala.

Compania Ten Trans SRL a fost înființată în anul 2004 din dorința de a face performanțe din pasiune, cu o experiență de peste 15 ani in domeniul transporturilor putem spune că oferim servicii de cea mai înaltă calitate și ca personalul nostru este in masură să realizeze un transport de marfă fără probleme.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos