Dispecer/Controlor flota

Candidatul Ideal

Suntem în căutare de personal pentru departamentul de Planificare.
Ne dorim un coleg determinat, responsabil, cu sau fără experienţă în domeniul transporturilor, dornic să inveţe lucruri noi.

Eşti persoana potrivită pentru acest job dacă:
  • ai studii superioare;
  • ai cunoştinţe de limba engleză la nivel mediu atât scris cât şi conversational;
  • poţi folosi cu uşurinţă pachetul MS Office, Outlook;
  • eşti rezistent la stres, flexibil
  • eşti o persoană meticuloasă, capabilă să organizeze un proces.

Descrierea jobului

Jobul presupune următoarele activităţi:
  • managementul de zi cu zi al conducătorilor auto Mandersloot;
  • monitorizarea timpilor de încărcare/descărcare;
  • monitorizarea timpilor de conducere şi a timpilor de odihnă;
  • monitorizarea pauzelor;
  • coordonarea zilnică şi instruirea conducătorilor auto;
  • comunicarea zilnică cu şoferii cu privire la progresul curselor şi timpul de finalizare aşteptat;
  • comunicarea zilnică cu ceilalţi coordonatori de transport, cu plannerii cu privire la evoluţia curselor, finalizarea preconizată şi posibilele probleme.
Beneficiile oferite sunt:
  • asigurare de sănătate la o clinică privată;
  • tichete de masă;
  • oportunităţi de dezvoltare

Mandersloot este o afacere de familie cu o abordare practică, specializată în servicii de logistică şi transporturi frigorifice în Europa de Est. Facem ceea ce promitem şi promitem ceea ce putem oferi.

Mandersloot s-a dezvoltat considerabil în ultimii ani. În fiecare zi vehiculele noastre sunt pe drum pentru importul şi exportul de mărfuri. Din şi în Olanda, Belgia, Polonia, Cehia, Slovacia, România, Ungaria şi Bulgaria. Pe langă sediul central din Scherpenzeel, Olanda, Mandersloot are birouri şi în Polonia (Komorniki, lângă Poznan), Cehia (Klíčany, lângă Praga), România (Codlea, lângă Braşov) şi Ungaria (Szigetszentmiklos, lângă Budapesta).

Publicat 19 nov. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos