Dispecer comenzi la domiciliu

TInecz Srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta minim 6 luni pe pozitie similara.
  • Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii.
  • Persoana responsabila, organizata, dinamica.
  • Motiuni de microsoft ofiice, email, pc.

Descrierea jobului

  • Introduce, prelucreaza, comenzile din aplicatii, telefon, site.
  • pregatirea pentru livrare a produselor, impachetare, verificare curier, eliberare bon fiscal
  • stabilirea traseelor soferi
  • organizarea abonamentelor zilnice
  • incasarea comenzilor, efectuare inchidere zi si monetar la sfarsitul zilei
  • eficientizarea activitatii de delivery si takeaway
  • alte sarcini conform fisei postului
Beneficii
  • Pachet salarial atractiv cu posibilitate de crestere salariala,
  • O masa pe zi conform meniul zilei din restaurant.
  • Diverse bonusuri.

Tinecz reprezintă brandul de suflet al familiei Martinecz. Familia Martinecz a inaugurat restaurantul în data de 10 decembrie 1996. Încă de la început, Tinecz s-a poziționat ca un local specializat în bucătăria tradițional românească.

Anii au trecut, iar timpul a așezat peste brandul Tinecz o reputație solidă. Restaurantul a fost și va rămâne îndelung o pagină de istorie culinară pentru orașul Timișoara. Vizitat constant de oamenii de afaceri din zonă, de demnitarii români și străini, Tinecz a devenit un adevărat punct de reper.

Serviciul ireproșabil, mesele îmbelșugate și experiențele încântătoare nu lipsesc niciodată la noi. Tocmai de aceea, ne-am organizat în așa fel încât să-ți putem oferi ocazia să te bucuri de experiența Tinecz la orice ocazie.
Tinecz are in momnetul de fata 34 de angajati, atat locali cat si cetateni straini, oferind astfel un loc de munca sigur si un confort .
Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos