Publicat 12 Dec 2016 | Reactualizat 12 Ian 2017 | Expiră 13 Ian 2017

Directori Zonali & Directori Judeteni

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Facem angajari in toate judetele din tara!

Candidatul ideal:
• Studii superioare;
• Domiciliu stabil in resedinta de judet;
• Experienta in vanzari de minim 5 ani;
• Experienta intr-o functie de conducere;
• Buna cunoastere a caracteristicilor pietei zonale;
• Cunostinte solide de operare PC (MS Office);
• Permis de conducere categoria B (minim 5 ani);
• Disponibilitate la deplasari periodice in zona de responsabilitate;
• Bune abilitati de comunicare si negociere;
• Bun organizator, cu abilitati de planificare a activitatilor desfasurate;
• Orientat catre atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

• Dezvoltare retea puncte de vanzare;
• Supervizeaza si coordoneaza activitatea agentiilor;
• Urmareste permanent activitatea concurentei in zona acoperita;
• Realizeaza si transmite periodic raportari privind activitatea si concurenta din zona de acoperire;
• Planifica, organizeaza si implementeaza proiecte de marketing in cadrul zonei coordonate;
• Selectioneaza si propune spre angajare persoane care corespund criteriilor pentru ocuparea posturilor din subordinea acestuia;
• Raspunde de realizarea planului de vanzari si de buna desfasurare a procesului de vanzare la nivelul zonei coordonate;
• Respecta politicile, procedurile si standardele de lucru stabilite la nivelul companiei;
• Raspunde de confidentialitatea datelor referitoare la cifra de vanzari, profit, studiul concurentei etc.;
• Raspunde in mod direct de realizarea indicatorilor de performanta la nivelul zonei alocate.

Oferim:
• Desfasurarea activitatii in cadrul unei companii cu vasta experienta in domeniul de gaming;
• Pachet salarial motivant;
• Masina de serviciu, laptop, smartphone;
• Training- uri pentru perfectionare profesionala periodice;
• Bonusuri in functie de performanta.

Asteptam CV-urile insotite de o scrisoare de intentie pe adresa de e-mail hr@uniplay.ro.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Uniplay este primul proiect integrat din piata de gaming care aduce in fata clientilor sai intreaga paleta de jocuri de noroc disponibile in Romania.
In luna decembrie, lansam Bingo TV, intr-un show ce va fi difuzat pe postul Antena1.

Expirat
Directori Zonali & Directori Judeteni  -  Monte Calm Play srl

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă