Publicat 08 Feb 2019 | Reactualizat 10 Mar 2019 | Expiră 11 Mar 2019

DIRECTOR

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare - facultate de stat;
Experienta in domeniul BANCAR, AMANET SI SCHIMB VALUTAR constituie un avantaj;
Bune cunostinte de operare PC si utilizare internet;
Experienta de minim 5 ani pe un post de conducere;
Experienta in coordonarea echipelor;
Persoana responsabila, matura, cu spirit de echipa si abordare pozitiva;
Capacitate de analiza,adaptare rapida si de luare a deciziilor

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Organizeaza, coordoneaza si conduce operatiunile specifice de AMANET, SCHIMB VALUTAR si TRANSFER DE BANI;
Este formator in cadrul echipei;
Planifica impreuna cu echipa operatiunile specifice;
Lucreaza in conformitate cu cerintele, standardele si procedurile interne;
Propune imbunatatirea pocedurilor;
Program de lucru: L - V 8:00-18:00;
Disponibilitate de deplasare in tara.

BENEFICII
Venituri de 3800 lei net pentru perioada de proba;
Cresterea veniturilor salariale dupa perioada de proba si acordarea unui comision din profitul net al firmei;
Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA, cu semnare din prima zi de angajare;
Training profesionist asigurat de societate si remunerat in perioada de pregatire;
Evaluarea si recunoasterea performantelor;
SIGURANTA si conditii de munca civilizate;
Telefon, laptop si masina de serviciu;
Abonament medical clinica privata.

Companie romaneasca cu o experienta de 25 de ani pe piata de profil (schimb valutar, amanet si transfer de bani), in Bucuresti si cu sucursale in tara.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

DIRECTOR  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles