Publicat 01 Mar 2019 | Reactualizat 29 Mar 2019 | Expiră 01 Apr 2019

Director Zonal Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare in domeniul electric
· Experienta de lucru relevanta cu firme din domeniul furnizarii de energie si firme autorizate ANRE
· Capacitate de invatare si asimilare rapida
· Abilitati de lucru in echipa, dar si de a lucra independent
· Capacitate buna de comunicare (scris si verbal) si relationare

Descrierea jobului

Pachet salarial , format din:
· Salariu fix negociat, în funcție de experiența în domeniu
· Parte variabilă, în funcție de atingerea și depășirea target-ului agreat
· Alte categorii de bonusuri avansate se discută după un an sau după atingerea target-ului alocat pentru un an

Alte beneficii:
· Training tehnic și comercial
· Posibilități de promovare rapidă pe postul de Director Regional (coordonează echipa de vânzări din regiune)
· Lucru într-o echipă tânără, dinamică
· Team-building-uri, cursuri de dezvoltare personală
· Susținere în proiectele personale
· Prime de sărbători
· Ținută business anuală

Electroalfa este un grup de firme cu capital integral privat, unul din principalii integratori de solutii din domeniul energetic din Romania, specializat in productia si furnizarea de echipamente electrice de medie si joasa tensiune, confectii metalice, lucrari de antreprenoriat in instalatii electrice complexe, servicii de inginerie specializata si proiecte pentru productie energie din surse regenerabile.
Cu o experienta de 25 ani de ani in domeniu, Electroalfa este un brand puternic, solid fundamentat pe experienta, calificarile si entuziasmul a peste 400 specialisti. Electroalfa detine 3 fabrici moderne in Botosani, un birou de proiectare extern in Republica Moldova, un parc fotovoltaic de 3,5 MW, reprezentante de vanzari in toate regiunile tarii si un centru de cercetare dezvoltare propriu.
Clientii Electroalfa din Romania activeaza pe piata de energie, industrie, infrastructura, cladiri rezidentiale si tertiare. Clientii nostri internationali activeaza in diverse industrii: echipamente electrice, industria constructoare de automobile, santiere navale, energie verde, industria mobilei, paramedical, amenajari interioare.

Expirat
Director Zonal Vanzari  -  Electro Alfa International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles