Publicat 07 Ian 2021 | Reactualizat 04 Feb 2021 | Expiră 07 Feb 2021

Director Zonal - Oltenia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare (de preferinta horticultura/agricultura);
  • Experienta relevanta in vanzari, minim 5 ani ( agricultura - reprezinta un avantaj);
  • Bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
  • Persoana dinamica orientata spre rezultate si performanta, cu putere de convingere, organizat, flexibil, ambitios, cu spirit de initiativa;
  • Cunostinte de operare Microsoft Office;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

  • Realizarea obiectivelor de volum si cifra de afaceri in zona geografica arondata;
  • Adaptarea politicilor de Vanzare si Marketing la specificul zonei, respectand procedurile companiei;
  • activitate de promovare a produselor exclusive aflate in portofoliul firmei:
  • Dezvoltarea pietei, a numarului de colaboratori;
BENEFICII
  • Pachet salarial motivant;
  • Masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu;
  • traininguri de formare si perfectionare profesionala;
Numai candidatii selectati vor fi contactati si toate aplicatiile sunt confidentiale.

Compania Agroleg Varo este unul din liderii de piata pe segmentul de horticultura si ne madrim cu parteneriate de succes cu principalii nostri furnizori precum: Akplas, Domoflor, Agro Tip, Duslo, ICL.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati site-ul nostru https://www.agrolegvaro.ro

Expirat
Director Zonal - Oltenia  -  Agroleg Varo S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles