Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

DIRECTOR VANZARI

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati de planificare si organzarea fortei de vanzari;
-experienta in recrutare si selectie de personal;
-abilitati de conducere, coordonarea si motivarea fortei de vanzari;
-abiliatti de control si evaluare a activitatii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-dezvoltarea canalului de vanzari - agenti de teren;
-planificarea, organizarea, coordonarea si evaluarea activitatii canalelor de distribuitie ( agenti de teren, showroom - uri)
Beneficii:
-pachet salarial fix + comision;
-sistem trepte de cariera;
-sistem de training;
- bonusuri de vanzari.
-masina, telefon

Companie regionala din domeniul tamplariei, orientata spre clienti si calitate , cu forta de vanzari distributie si showroom-uri.

Expirat
DIRECTOR VANZARI  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles