de ani Fără Frică...

Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

DIRECTOR VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare
-experienta minim 2 ani pe un post similar
-permis categoria B
-disponibilitate la deplasari
-abilitati de comunicare si negociere
-capacitate foarte buna de organizare si planificare
-orientare catre client
-orientare catre eficienta si rezultate
-persoana dinamica, sociabila, perseverenta

Descrierea jobului

-gestioneaza departamentul de vanzari
-administreaza si coordoneaza punctele de lucru (showroom)din zona
- mentine si dezvolta portofoliul de clienti
-contribuie la extinderea retelei de vanzari
-implementeaza politica si strategiile de vanzari ale organizatiei in teritoriu
-organizeaza si coordoneaza promotiile in teritoriu
-analizeaza piata si posibilitatile de dezvoltare
-monitorizeaza concurenta, colecteaza si analizeaza datele necesare din piata
-verifica personalul de vanzari din cadrul punctelor de lucru si din teren
-organizeaza traininguri pentru personalul de vanzari
-realizeaza raportari periodice referitoare la activitatea departamentului de vanzari

Compania ROPLAST THERMO Falticeni are ca obiect de activitate productia de tamplarie PVC fiind infiintata in anul 2002. Este unic producator de tamplarie PVC TROCAL din judetul Suceava, situandu-se pe locul III in topul national al producatorilor de tamplarie PVC cu profile marca TROCAL.

Expirat
DIRECTOR VANZARI  -  ROPLAST THERMO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles