Director vanzari

SC TATCOM INVEST SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii superioare finalizate;
- experienta anterioara relevanta pe o pozitie similara;
- atitudine pozitiva, cu spirit de initiativa si cu simt al responsabilitatii crescut;
- prezenta placuta;
- perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace;
- execelente abilitati de comunicare (scrisa, verbala, nonverbala), dictie buna;
- loialitate si confidentialitate;
- atentie la detalii, acuratete si capacitate sporita de organizare a activitatii si de multi-tasking;
- cunoscator în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express);

Descrierea jobului

- Urmareste realizarea planului de vanzari.
- Stabileste obiective clare pentru orientarea si organizarea activitatii de vanzari in firma.
- Analizeaza saptamanal si ia decizii privind comenzile transmise de clienti pentru produse / servicii.
- Participa la elaborarea de strategii si la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi.
- Contacteaza noi clienti si le prezinta propuneri concrete de colaborare.
- Urmareste incasarea la termenele stabilite prin contracte a sumelor datorate de clienti.
- Coordoneaza, indruma si controleaza modul de organizare si desfasurare a activitatii Agentilor de Vanzari, astfel incat sa asigure utilizarea eficienta a timpului de lucru.
- Urmareste permanent activitatea concurentei.

Tatcom Invest produce lactate proaspete într-una dintre cele mai moderne fabrici din Romania.
Suntem dovada că industria de lactate românească a avansat foarte mult, s-a aliniat cerințelor actuale de calitate și siguranță alimentară, reusind sa dezvoltam astfel o gama diversificata de produse.

Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.